Kontakt

Kontakt

 

Wyślij swoje pytanie do wybranego działu: 

INCOBEX Sp. z o.o.
43-300 Bielsko - Biała,  ul. Grażyńskiego 71
tel.: (33) 822-70-63, 82-82-400 
fax: (33) 822-70-63 wew. 220


 

Dział Sprzedaży

 

Dyrektor Sprzedaży
Damian Asztabski 
tel.kom. 0 512 868 353
e-mail: asztabski@incobex.pl
Regionalny Kierownik Sprzedaży (Rejon I)
(woj. Zachodniopomorskie, lubuskie i wielkopolskie do A2)
Mateusz Herfort
tel. kom. 0 694 414 472
e-mail: herfort@incobex.pl
Regionalny Kierownik Sprzedaży (Rejon II)
(woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie)
Przemysław Szewców 
tel. kom. 0 795 518 602
e-mail: szewcow@incobex.pl
Regionalny Kierownik Sprzedaży (Rejon III)
(woj. mazowieckie)
tel. kom. 0 664 487 699 
e-mail: 
Regionalny Kierownik Sprzedaży (Rejon IV)
(woj. dolnośląskie, lubuskie i wielkopolskie do A2)
Paweł Krzyszowski
 tel. kom. 0 668 304 046
e-mail: krzyszowski@incobex.pl
Regionalny Kierownik Sprzedaży (Rejon V)
(woj. łódzkie)
Jacek Lech
tel. kom. 0 668 302 514
e-mail: lech@incobex.pl
Regionalny Kierownik Sprzedaży (Rejon VI)
(woj. lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie)
Paweł Marciniak
tel. kom. 0 668 302 708
e-mail: marciniak@incobex.pl
Regionalny Kierownik Sprzedaży (Rejon VII)
(woj. opolskie, śląskie, małopolskie)
Łukasz Szymański
tel. kom. 0 795 518 601
e-mail: szymanski@incobex.pl

Specjalista ds. Sprzedaży (Centrala w Bielsku-Białej)
(obudowy, rozdzielnice, akcesoria)
Gabriela Pajestka

tel.+48 (033) 82 82 404
tel. kom. 0 662 082 991
e-mail: pajestka@incobex.pl
Specjalista ds. Sprzedaży (Centrala w Bielsku-Białej)
(obudowy, rozdzielnice, akcesoria)
Krzysztof Wieczorek
tel.+48 (033) 82 82 404
tel. kom. 0 664 487 469
e-mail: wieczorek@incobex.pl
Specjalista ds. Sprzedaży (Centrala w Bielsku-Białej)
(obudowy, rozdzielnice, akcesoria)
Michał Slot
tel.+48 (033) 82 82 404
tel. kom. 0 696 417 597
e-mail: slot@incobex.pl

 

Dział Ofertowania

Zapytania ofertowe prosimy przesyłać na adres : zapytania@incobex.pl

Kierownik Działu Ofertowania                                                           
(rozdzielnie nN)
Jacek Filapek 
tel.+48 (033) 82 82 400 wew. 218
tel. kom. 0 604 980 539
e-mail: jfilapek@incobex.pl
Specjalista ds. Ofertowania
(rozdzielnie nN)
Marcin Matyjasik
tel.+48 (033) 82 82 405
tel.+48 (033) 82 82 400 wew. 219
e-mail: matyjasik@incobex.pl
Specjalista ds. Ofertowania
(rozdzielnie nN)
Tomasz Pawlik
tel.+48 (033) 82 82 405
tel.+48 (033) 82 82 400 wew. 206
e-mail: pawlik@incobex.pl
Specjalista ds. Ofertowania
(obudowy, akcesoria)
Sławomir Smaza
tel.+48 (033) 82 82 405
tel.+48 (033) 82 82 400 wew. 215 
e-mail: smaza@incobex.pl
Dział Reklamacji 
Magdalena Marek-Dobija
tel.+48 (033) 82 82 405
tel.+48 (033) 82 82 400 wew. 102 
e-mail: reklamacje@incobex.pl

 

 

Oddział Łódź

91-342 Łódź, ul. Zbąszyńska 13
tel.: (42) 292 99 61
fax: (42) 292 99 62
e-mail: lodz@incobex.pl

Kierownik Oddziału                                                                     
Jacek Lech 
tel. kom. 0 668 302 514
e-mail: lech@incobex.pl
Specjalista ds. Produkcji
Krzysztof Tomczak
tel. kom. 0 668 302 179
e-mail: tomczak@incobex.pl

Przedstawiciel Handlowy
Michał Borowiak

tel.+48 (042) 292 99 61
tel.kom. 0 795 518 605
e-mail: borowiak@incobex.pl

 

Oddział Lublin

20-445 Lublin, ul. Zemborzycka 61
tel.: (81) 718-00-22
e-mail: lublin@incobex.pl

Dyrektor Oddziału                                                                     
Konrad Borzęcki
tel. kom. 0 668 303 557
e-mail: borzecki@incobex.pl
Kierownik Produkcji
Sebastian Kurys
tel. kom. 0 668 026 889
e-mail: kurys@incobex.pl

 

Biuro Handlowe w Gliwicach

44-100 Gliwice, ul. Portowa 14

Specjalista ds. Ofertowania                                                      
(rozdzielnie nN)
Aleksander Kozik
tel. kom. 0 512 868 363
e-mail: kozik@incobex.pl
Specjalista ds.  Ofertowania
(rozdzielnie nN)
Mirosław Rosikoń
tel. kom. 0 698 833 127
e-mail: rosikon@incobex.pl  
Specjalista ds.  Ofertowania 
(rozdzielnie nN)
Piotr Siekierka

tel. kom. 0 668 303 529
e-mail: siekierka@incobex.pl  

Dział Księgowości i Wierzytelności

Główna Księgowa                                                              
Urszula Lasek-Górna
tel.+48 (033) 82 82 402 
tel. kom. 0 606 141 197
e-mail: gorna@incobex.pl
Wierzytelności
Dominika Beniuk-Langer
tel.+48 (033) 82 82 407
tel. kom. 0 668 148 656
e-mail: langer@incobex.pl