incobex

Poznaj nas

Jesteśmy uznanym producentem rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia (nn) i obudów termoutwardzalnych. Dostarczamy nasze rozwiązania do zakładów energetycznych, hurtowni elektrotechnicznych oraz innych producentów rozdzielnic elektrycznych w kraju i za granicą.

 

Nasze produkty to nie tylko standardowe rozwiązania. Oferta Incobex jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy profesjonalne doradztwo od projektu do gotowego produktu, który spełnia wymagania klienta, standardów technicznych oraz norm branżowych.

o nas

Poznaj historię firmy

 

Firma Incobex sp z o.o. powstała w roku 1999, chociaż korzenie jej działalności sięgają roku 1993. Sprawne zarządzanie dostępnymi zasobami pozwoliło firmie mocno się rozwinąć i zaistnieć na rynku zarówno polskim jak i zagranicznym. Nasze produkty znajdują szerokie zastosowanie w energetyce, budownictwie ogólnym i przemysłowym.

 

W działalności firmy kierujemy się filozofią Kaizen, która oznacza ciągle doskonalenie procedur i procesów zachodzących w organizacji.

 

Celem naszej firmy jest pełna satysfakcja klienta, rzetelna i terminowa realizacja zamówień oraz zapewnienie najwyższej jakości naszych produktów.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ